O nas

Poznaj nas

W skład zespołu MBpowerTuning wchodzą fachowcy z kilkuletnim doświadczeniem w zakresie elektroniki samochodowej. Specjalizujemy się w analizie, badaniu i modyfikacji oprogramowania sterowników silnika. Od wielu lat dostarczamy sprawdzone i skuteczne rozwiązania dla klientów indywidualnych jak i firm.

Nasza firma cały czas się rozwija zwiększając cały czas zakres dostępnych usług co pozwala nam na wprowadzanie ulepszeń dla samochodów osobowych, ciężarowych, jak i w traktorach i innych maszynach rolniczych. Wykonujemy chip tuning oraz ekotuning, diagnostykę komputerową, doposażenie aut do wersji premium oraz wiele innych. 

Do każdego działania podchodzimy z niezwykłą starannością. Każda modyfikacja poprzedzona jest rzetelną diagnostyką silnika, podczas której weryfikujemy jego kondycję. Przeprowadzenie wstępnych testów pozwala na precyzyjne określenie zakresu zmian. Zakres wykonywanych przez nas prac jest w pełni dostosowany do modelu silnika, który optymalizujemy oraz wszystko wykonujemy manualnie bez użycia programów obliczeniowych czy kalkulatorów. Stale testujemy i wprowadzamy nowe ulepszenia co pozwala nam zapewnić jak najwyższą jakość usługi. 

Dlaczego chip tuning?

Chip tuning to doskonałe rozwiązanie dla zwiększenie wydajności i mocy silnika. Zastosowanie tego rozwiązania pozwala zmniejszyć spalanie, a co za tym idzie zaoszczędzić pieniądze. Jeśli chcesz maksymalnie wykorzystać zasoby silnika – chip tuning jest właśnie dla Ciebie.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta to zapraszamy do kontaktu